Videní

599

Lucia Štaffenová

0%
i Moje pôsobenie vo svete financií sa začalo nenápadne v roku 2012. Začala som pracovať s nehnuteľnosťami a prirodzene mi koncept spojenia s finančníctvom zapasoval. Najskôr som bola len tipér, ktorý sa učil vyznať v tejto oblasti. Vždy ma však zaujímala hĺbka veci a samozrejme som neostala len pri sledovaní úrokov, aktuálnych podmienkách bánk, spôsobu financovania a pod. Vždy som sa snažila mať všetky informácie aj o nehnuteľnostiach, komunikujem vždy všetko so znalcom, pomáham s vysporiadaním a zápisom stavieb.Komplexnosť bola aj je pre mňa dôležitou súčasťou fungovania. Klient sa môže na mňa v každom smere v oblasti nehnuteľnosti, financovania, poistenia, predaja a následného servisu vždy obrátiť. Spravujem financie aj stredne veľkým firmám, najmä v oblasti stavebníctva, nakoľko je pre nich ťažké sa pri všetkých povinnostiach vedieť orientovať aj v tomto smere. Futuria prišla s dokonalým nápadom a riešením systému na aktívnu správu a skvelý prehľad v zmluvách v každej zo spomínaných služieb.

0

overených hodnotení

Lucia Štaffenová

0%

0

overených hodnotení

Videní

599
Nástenka
Hodnotenie
Blog

O mne

Moje pôsobenie vo svete financií sa začalo nenápadne v roku 2012. Začala som pracovať s nehnuteľnosťami a prirodzene mi koncept spojenia s finančníctvom zapasoval. Najskôr som bola len tipér, ktorý sa učil vyznať v tejto oblasti. Vždy ma však zaujímala hĺbka veci a samozrejme som neostala len pri sledovaní úrokov, aktuálnych podmienkách bánk, spôsobu financovania a pod. Vždy som sa snažila mať všetky informácie aj o nehnuteľnostiach, komunikujem vždy všetko so znalcom, pomáham s vysporiadaním a zápisom stavieb.


Komplexnosť bola aj je pre mňa dôležitou súčasťou fungovania. Klient sa môže na mňa v každom smere v oblasti nehnuteľnosti, financovania, poistenia, predaja a následného servisu vždy obrátiť. Spravujem financie aj stredne veľkým firmám, najmä v oblasti stavebníctva, nakoľko je pre nich ťažké sa pri všetkých povinnostiach vedieť orientovať aj v tomto smere. Futuria prišla s dokonalým nápadom a riešením systému na aktívnu správu a skvelý prehľad v zmluvách v každej zo spomínaných služieb.

Hodnotenie(0)