Kariéra

Poď s nami zmeniť povedomie klientov o finančnom trhu a finančných sprostredkovateľoch. Pracuj inovatívne a nadčasovo a využívaj najmodernejšie nástroje a technológie na trhu. Poď využívať svoj vlastný online marketing a uvidíš, že klienti ťa budú milovať. Budú sa ti ozývať sami a ty budeš popri tom osobnostne a kariérne rásť. Spoločne vybudujeme značku, ktorú budú klienti sami odporúčať ďalej. Doprajme spoločne klientom na Slovensku príjemný zážitok z riešenia finančných služieb.

Vzdelávanie a
know-how zadarmo

Novodobé riešenia si vyžadujú inovatívny vzdelávací systém, ktorý zefektívni vašu prácu a odhalí nové možnosti získavania klientov.

Futuria klienti, CRM nástroje, Automatizované ponuky

Práca s najmodernejšími technológiami na trhu, vám pomôže získavať nové obchodné príležitosti, automaticky pripravovať ponuky a optimalizovať portfóliá klientov.

Klientská aplikácia

Jedinečná mobilná aplikácia určená pre vašich klientov prináša okrem online prístupu k zmluvám, taktiež bezplatnú asistenčnú linku, ktorá 7 dní v týždni pomôže pri riešení poistných udalostí.

Kariéra a automobil

Výnimočné nástroje si vyžadujú aj výnimočný komfort pre vaše podnikanie, v podobe luxusného automobilu značky Mercedes.

Otvorenie vlastnej pobočky v tvojom meste

Otvorte si spolu s nami modernú pobočku a doprajte vám a vašim klientom jedinečný zážitok pri riešení finančných služieb.

Bonusy
Dovolenky
Akciový program
Renta

Otvor s nami pobočku

Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Ďalšie informácie.