Videní

1094

Mário Kelemen

100%
i Volám sa Mário Kelemen a v oblasti financií pracujem od roku 2011. Finančný trh je veľké a rýchlo meniace sa prostredie, v ktorom nie je jednoduché sa vyznať. Zastupujem záujmy a potreby mojich klientov a poskytujem rady pri riešení financovania bývania, zabezpečenia rodiny, dôchodku, investovania. Taktiež poskytujem mnoho dalších praktických rád pre zlepšenie finančnej situácie klientov. Snažím sa nájsť spôsoby ako pomôcť klientom aj tam, kde oni vidia prekážku. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a ak sa ukáže prekážka, tak ju spoločnými silami prekonáme. Nehľadám dôvod prečo to nejde, ale hladám spôsob ako sa to dá vyriešiť. Pre mnohých klientov sa stávam ich oporou nielen v oblasti financií.Moje služby už využíva viac ako 500 klientov z celého Slovenska. V prípade otázok sa nebojte ma kontaktovať. Rád sa s vami uvidím na osobnom stretnutí.Teším sa na spoluprácu.

7

overených hodnotení

Mário Kelemen

100%

7

overených hodnotení

Videní

1094
Nástenka
Hodnotenie
Blog

O mne

Volám sa Mário Kelemen a v oblasti financií pracujem od roku 2011. 

Finančný trh je veľké a rýchlo meniace sa prostredie, v ktorom nie je jednoduché sa vyznať. Zastupujem záujmy a potreby mojich klientov a poskytujem rady pri riešení financovania bývania, zabezpečenia rodiny, dôchodku, investovania. Taktiež poskytujem mnoho dalších praktických rád pre zlepšenie finančnej situácie klientov. 

Snažím sa nájsť spôsoby ako pomôcť klientom aj tam, kde oni vidia prekážku. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a ak sa ukáže prekážka, tak ju spoločnými silami prekonáme. Nehľadám dôvod prečo to nejde, ale hladám spôsob ako sa to dá vyriešiť. Pre mnohých klientov sa stávam ich oporou nielen v oblasti financií.

Moje služby už využíva viac ako 500 klientov z celého Slovenska. V prípade otázok sa nebojte ma kontaktovať. Rád sa s vami uvidím na osobnom stretnutí.

Teším sa na spoluprácu.

Hodnotenie(7)

Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Ďalšie informácie.